Sousedské otevření hřiště Marakaná 19. září 2021 od 16:00

Milí sousedé a přátelé Haloun,

srdečně vás zveme na společné slavnostní otevření veřejného prostoru a hřiště Marakaná. Hřiště se nachází v Halounech na křižovatce ulic Hlavní a Pod Statkem – mapa zde. Toto sousedské setkání se uskuteční v neděli 19. září 2021 od 16:00.

Vítány jsou vlastní domácí speciality na společný stůl, dobrá nálada, chuť se seznámit a náměty pro další sousedská setkávání a společné aktivity.

Hřiště na míčové sporty

Na místě bude k dispozici hřiště pro míčové sporty, síť na volejbal nebo nohejbal. Pro tuto první akci se hodí vzít vlastní míč a patřičnou obuv.

Posezení u ohně

Kolem ohniště jsou připravené lavice k posezení. Dále bude nachystaný folklór v podobě alko a nealko piva, buřtíků k opečení, chléb, hořčice a kečup. Další pochutiny si přineste dle svých tradic. Hodit se vám bude i vlastní opékací náčiní a drobné nádobí (talířek, nůž, apod.)

Hudba, tanec a veselí

Kdo má chuť a hlas, nechť vezme s sebou i nástroj hudební.

Náměty a dotazy k setkání

Pokud chcete na setkání něco připravit nebo máte dotaz k organizaci, kontaktujte Marka: marek@zivyspolek.cz, 731 636 812

Chcete být v obraze?

Napište nám na sebe kontakt.